Neler Yapıyoruz

Ömer SARIOĞLU Kuaför olarak sunduğumuz bazı hizmetler…

KUAFÖR

Ömer SARIOĞLU olarak Kuaför alanında bir çok hizmet vermekteyiz.
OMBRE – GELİN SAÇI – BRAZİLYAN FÖNÜ – KESİM – ORGANİK BOYA

PROFESYONEL MAKYAJ

Ömer SARIOĞLU olarak Profesyonel Makyaj alanında hizmet vermekteyiz.

TÜRBAN TASARIM

Ömer SARIOĞLU olarak Türban Tasarım alanında hizmet vermekteyiz.

CİLT BAKIMI

Pürüzsüz, yenilenmiş, yeniden yapılandırılmış bir cilt ile aynalarla barışma vakti geldi. Yeni nesil teknolojilerle cildiniz tek seansta ışıl ışıl, ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur.
Salonumuzda; Ultrasound peeling, Ultrasound Lifting, PDT Photon Dinamic Therapy, Bio Lifting, Bio Gloves hizmetlerimiz ile güzelliğinizle tanışın.

MİCROBLADİNG – KAŞ KONTÜR – KIL TEKNİĞİ

Güzelliğine önem gösteren her kadın için yüzdeki en çok dikkat çeken noktaların başında kaşlar gelir. Microblading, bitkisel ve su bazlı boyalar ile kaşa 3 boyutlu kıl görünümü verilir. Kaş kontörü ismiyle de biliniyor olmasıyla beraber, oldukça gelişmiş bir tekniktir. Kişilere özel olarak kullanılan steril haldeki iğnelerle birlikte boyanın, kaşların belirli bölgelerinden itibaren uygulanması işlemidir. Herkes için tercih edilebilecek bir işlemdir.

KİŞİSEL BAKIM

Dış görünümümüzün önemli bir parçası olan ellerimiz ile vücudumuzun bütün yükünü çeken ayaklarımızın ayrı ve özenli bir bakıma ihtiyacı var. Ömer SARIOĞLU’da el – ayak bakımları, tırnak bakımları steril aletlerle profesyonelce uygulanıyor. Son zamanlarda kendiniz için ne yaptınız? Eğer hala düşünüyorsanız, hemen harekete geçin ve bugün kendinizi şımartmak için bir şeyler yapın.

Hakkımızda

Ömer Sarıoğlu Kuaför 2003 yılı başında Ankara’da kuruldu ve o tarihten itibaren müşterilerimizin takdiriyle hızla büyüyerek şu an ki konumuna ulaştı.

Misyonumuz saç tasarımı ve makyaj alanında en trend modelleri uygulayarak siz değerli müşterilerimizi salonumuzdan memnun bir şekilde uğurlamaktır. Bu nedenle ki zaten seçkin olan kadromuz, yurt içi ve yurt dışında konusunda uzman en değerli hocalardan sürekli eğitimler almaktadır. Ömer SARIOĞLU kendisi de topuz tasarımı alanında Türkiye birincisi olup; ülkemizi yurtdışında STYLE MASTER yarışmasında temsil etmiştir.

Yardıma mı ihtiyacınız var?